Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Osieku Jasielskim

V Niedziela Wielkanocna
15.05.2022 r.

1. Dzisiaj przeżywamy piątą niedzielę Wielkanocy. Na Mszy Świętej o godzinie 12.00, dzieci z klasy III SP pierwszy raz przyjmą Pana Jezusa do swego serca. Módlmy się w ich intencji o godne przeżywanie tej szczególnej uroczystości.

Dzisiejsza składka na Katolickie Radio VIA.

2. Jutro w poniedziałek 16 maja br., Święto św. Andrzeja Boboli Kapłana i Męczennika – Patrona Polski. Rozpoczynamy „Biały Tydzień”.

3. Nabożeństwa Majowe ku czci Matki Bożej w niedzielę po sumie w dni powszednie o godzinie 17.30. Msze Święte w tym tygodniu o godzinie 18.00 tylko w sobotę o godzinie 8.00 rano.

4. W piątek 22 rocznica sakry biskupiej Księdza Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.

5. W przyszłą niedzielę 22 maja 2022 r., w naszej parafii będziemy przeżywać Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej, dzieci z klasy IV SP, na Mszy Świętej o godzinie 12.00.

6. Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci z klasy III SP, które sprzątały kościół i wokół kościoła. „Bóg zapłać”. Na następny tydzień o posprzątanie kościoła prosimy rodziny: Barbary Kiełbasa, Barbary Rozenbajger, Kazimiery Fudacz, Elżbiety Spólnik i Joanny Kaczmarczyk.